fbpx

Wizytówki usług cmentarnych w Strzelinie

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Jeśli znasz kogoś kto byłby zainteresowany tego typu usługom bardzo prosimy o polecenie.

Wizytówki usług cmentarnych w Strzelinie

Dzisiaj chciałbym wam zaprezentować wizytówki reklamowe dla jednego z naszych klientów, który zajmuje się usługami cmentarnymi.

Firma znajduje się nieopodal miasta Strzelin prowadzi ją Pan Jarosław Karwaszewski, który charakteryzuje się wysoką jakością usług oraz profesjonalizmem i długoletnim doświadczeniem w branży cmentarnej.

Wizytówki powstały na bazie zaprojektowanego wcześniej logo usług cmentarnych, które odznacza się czystą i przejrzystą formą kolorystyczną. Odcienie zieleni, stonowana czerń, to podstawy identyfikacji wizualnej klienta.

Wizytówki zostały zaprojektowane i podesłane do akceptacji klienta. Akceptacja była natychmiastowa – po chwili od odesłania projektu wizytówki zadzwonił klient i zaakceptował projekt.

Po akceptacji zostało wydrukowane 1000 sztuk wizytówek i wysłanych do Pana Jarosława.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnie zaprojektowanych wizytówek zadzwoń lub napisz, rozmowa nic nie kosztuje, a wiele może zmienić w Twojej firmie.

Spis treści

Szukasz efektywnej reklamy?

Rozmowa nic nie kosztuje, a jedynie może pomóc. 78% firm zyskuje więcej Klientów niż konkurencja dzięki odpowiednio zaprojektowanym materiałom reklamowym.

Wizytówki firmowe Prusy usług cmentarnych Karwaszewski
Logo białe. Ernes reklama i strony internetowe
Skontaktuj się z Ernes

Nasza agencja reklamowa specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości projektów reklamowych, zoptymalizowanych stron internetowych oraz skutecznych kampanii reklamowych. Jesteśmy gotowi, aby wesprzeć Twój sukces biznesowy. Skorzystaj z naszych usług i skontaktuj się z nami już teraz, a otrzymasz bezpłatną wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Twój sukces to nasza priorytetowa misja. Czekamy na Twój kontakt!

Blog

Jak każda firma dbamy o promocje naszych Klientów. Nasz blog prezentuje ostatnie realizacje oraz projekty graficzne jak i zlecenia druku dla naszych stałych jak i nowych Klientów. Dzięki szerokim usługom jakie świadczymy (głównie projekty materiałów reklamowych) możemy Państwu zaprezentować całą gamę produktów reklamowych. Zaczynamy od małych gadżetów reklamowych kończąc na usługach pozycjonowania i projektowania stron internetowych.

Ulotka auto detailing auto spa Radom Brayan Garage
maj 20

Ulotka auto detailing auto spa Radom Brayan Garage

Projekt i druk ulotki reklamowej dla Brayan Garage Blog Ulotka auto detailing w Radomiu dla Brayan Garage Dla naszego klienta, Bryan Garage, opracowaliśmy projekt ulotki z usługą druku, której celem...
Czytaj wpis
Baner zakuwanie węży Kacwin MetaSpaw
maj 08

Baner zakuwanie węży Kacwin MetaSpaw

Projekt banera sklepu sportowego Goga Sport w Pruszkowie Blog Facebook Twitter LinkedIn WhatsApp Email Jeśli znasz kogoś kto byłby zainteresowany tego typu usługom bardzo prosimy o polecenie. Baner zakuwanie węży...
Czytaj wpis
Baner sklepu sportowego w Pruszkowie
maj 04

Baner sklepu sportowego Goga Sport Pruszków

Projekt banera sklepu sportowego Goga Sport w Pruszkowie Blog Facebook Twitter LinkedIn WhatsApp Email Jeśli znasz kogoś kto byłby zainteresowany tego typu usługom bardzo prosimy o polecenie.Promocyjno-informacyjny baner sklepu sportowego...
Czytaj wpis
Scroll to Top