Wizytówki

Wizytówki

Wizytówki – te małe kartoniki mogą przesądzić o tym, jak postrzegają Cię potencjalni klienci. Wizytówka może wręcz zadecydować, czy skorzystają oni z Twojej oferty, czy pójdą do konkurencji.

Wizytówki

Wizytówki dla firm to często pierwsze materiały reklamowe, z jakimi styka się Twój przyszły (miejmy nadzieję) kontrahent.

Wymiana wizytówkami na spotkaniu biznesowym to dzisiaj standard. Istotne jest tutaj to, by dać przyszłemu kontrahentowi wizytówkę, która wywrze na nim pozytywne wrażenie.

Profesjonalne wizytówki w ERNES – jak je tworzymy?

  1. W projekcie wykorzystujemy elementy identyfikacji wizualnej firmy (kolorystykę i logo).
  2. Przygotowany projekt jest elegancki, czytelny i zawiera zestaw najpotrzebniejszych informacji.
  3. Dobieramy odpowiedni rodzaj papieru i metodą druku (w zależności od upodobań klienta).
  4. Stawiamy na nieszablonowe rozwiązania. Kluczem jest tutaj projektowanie wizytówek, które po prostu przyciągają uwagę.

Najlepsze wizytówki firmowe to takie, od których trudno oderwać wzrok. One nigdy nie lądują na dnie teczki, a już tym bardziej w koszu. Taka wizytówka owocuje kontaktem ze strony obdarowanej nią osoby. Z dobrą wizytówką nasza firma zyskuje prestiż. Widać, że jesteśmy zaangażowani w budowanie jej wizerunku i przykładamy wagę do detali. Dla naszych kontrahentów jest to jasny sygnał, że przedsiębiorstwo jest solidne i ma sobą wiele za zaoferowania.

Właściciele firm często bagatelizują konieczność posiadania profesjonalnych materiałów reklamowych, w tym wizytówek. To duży błąd, bo nawet tak prozaiczne z pozoru materiały, mogą przesądzić o sposobie postrzegania firmy i efektach jej działań. W ERNES wiemy, że tworzenie wizytówek to jednocześnie budowanie siły danej firmy. Jeden projekt jest zazwyczaj powielany przed dłuższy czas i dosłownie „rozchodzi się po świecie”. Nie może być słaby. Musi reprezentować sobą najwznioślejsze idee i najlepsze cechy.

Potrzebujesz profesjonalnych wizytówek firmowych? Zobacz nasze dotychczasowe wykonania i skontaktuj się z nami.

Tagi

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!