Ulotki DL

Ulotki DL

Ulotka jest nadal jednym z najskuteczniejszych materiałów reklamowych. W niektórych branżach ulotki odnoszą doskonałe efekty przy możliwie niskim nakładzie kosztów.

Ulotki DL

Bardzo dobrze spisują się ulotki DL. Ulotki takie to materiały w formacie DL, czyli w formacie kartki A4 podzielonej i złożonej na 3 części.

Dlaczego ulotki DL są takie skuteczne?

  1. Po złożeniu ulotka ma nienachlane wymiary 99 x 210 mm.
  2. Ulotki składane mają aż 6 odrębnych części, a treść może zostać na nich rozłożona wedle uznania klienta.
  3. Ulotki podłużne pozwalają na umieszczenie stosunkowo dużej ilości treści.
  4. Materiały takie są idealne dla restauracji, klubów, salonów kosmetycznych, fryzjerskich oraz wielu innych punktów handlowych i usługowych.
  5. Druk ulotek DL jest dopasowany do potrzeb klienta ( zarówno ze względu na ilości, jak i jakość wydruku ).

Tworzenie ulotek to jedna z dziedzin, którą lubimy w ERNES najbardziej. Proces powstawania projektu i możliwość podziwiania gotowego jest dla nas w tej pracy kluczowy. Klienci mogą uczestniczyć w powstawaniu ulotek bądź powierzyć nam ich wykonanie od A do Z.

Bardzo ważna jest dla nas jakość gotowych wydruków. Proces drukowania i przycinania jest bacznie nadzorowany, po to, by zachować możliwie jak najwyższy standard gotowych ulotek. Jakość farby, papieru i ewentualnego lakieru zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Ulotki trójdzielne od ERNES to przemyślany układ, dobrze dobrane kolory, zdjęcia i treści. Cała ulotka jest spójna z identyfikacją wizualną firmy i celem, który przedsiębiorca chce osiągnąć.

Profesjonalne ulotki DL mają po prostu działać. Dlatego też muszą być zaprojektowane i wykonane tak, żeby przykuwały wzrok i przekazywały wszystkie, kluczowe z punktu widzenia reklamy informacje. Istotne jest również wykończenie, spady druku, zastosowane fonty oraz wyróżnienia. To wszystko składa się na efekt, który generuje zainteresowanie ofertą i co najważniejsze doprowadza do skorzystania z niej.

Sprawdź, jak wyglądają nasze ulotki DL. Przekonasz się, że wysoka jakość to w ERNES standard.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!