Sklepy internetowe

Strona główna Usługi Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Handel internetowy może przynosić firmie zarobki większe niż nawet kilka sklepów stacjonarnych. Sklep online to ograniczenie kosztów i zmaksymalizowanie zysków. Ta forma sprzedaży może być dodatkową lub jedyną, w zależności od specyfiki danej firmy i rodzaju oferowanego asortymentu.

Sklepy internetowe

Zalety posiadania sklepu internetowego

  1. Możesz sprzedawać produkty nie tylko lokalnie, ale i w całej Polsce, a nawet za granicami kraju.
  2. Sklep internetowy działa przez całą dobę i 365 dni w tygodniu. Klienci mogą kupować w dzień i w nocy, niezależnie od tego, gdzie się znajdą.
  3. Koszty utrzymania sklepu internetowego są niższe niż koszty utrzymania placówki stacjonarnej.
  4. Obsługa sklepu i zarządzenie wysyłką jest proste i intuicyjne.
  5. Sklepy internetowe pozwalają na budowanie bazy klientów i oferowanie programów lojalnościowych, które wiążą klienta z firmą.

Profesjonalne sklepy internetowe usprawniają procesy zakupowe i ograniczają nakłady czasu i pieniędzy. Do obsługi sklepu internetowego wystarczy zazwyczaj jedna osoba. Znika potrzeba ponoszenia kosztów wynajmu atrakcyjnego lokalu czy powierzchni magazynowej. Sklep można prowadzić wszędzie. Praktycznie nawet w małym mieszkaniu w bloku.

Jak tworzymy sklepy internetowe w ERNES?

Przede wszystkim dokonujemy dokładnej analizy konkurencji oraz słów i fraz kluczowych odpowiadających asortymentowi sklepu. Staramy się wczuć w potrzeby grupy docelowej i przygotować szatę graficzną, która będzie dla tej grupy atrakcyjna. Właściwe tworzenie sklepu internetowego rozpoczynamy od budowy i konfiguracji jego silnika oraz instalacji wszystkich potrzebnych modułów. Opisujemy kategorie, dodajemy zdjęcia produktów i testowe opisy. Konfigurujemy funkcjonalności i testujemy cały proces zakupowy. Wiemy, że w branży e-commerce najważniejsza jest intuicyjność i robimy wszystko, żeby dać kupującym proste rozwiązania.

Projektowanie sklepu kończymy jego optymalizacją i na życzenie klienta zajmujemy się tworzeniem treści.

Sprawdź, jak wyglądają nasze sklepy internetowe i przekonaj się, że w ERNES stawiamy na nowoczesne, skuteczne rozwiązania.

Tagi

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!