Poligrafia i DTP

Strona główna Usługi Poligrafia i DTP

Poligrafia i DTP

W ERNES przygotujemy dla Ciebie dowolne materiały drukowane. Możesz zamówić wydruki offsetowe i cyfrowe, w wybranych formatach i stylach. To da Ci ogromne pole do popisu i możliwość skutecznego reklamowania swojej firmy. Specjalistyczne usługi poligraficzne zwiększą widoczność Twojej firmy.

Poligrafia i DTP

Usługi DTP w ERNES – dlaczego warto?

  1. Stawiamy na nieszablonowe rozwiązania i najskuteczniejsze formy przekazu.
  2. Materiały, które do Ciebie trafiają, są dopracowane i przemyślane.
  3. Jakość wydruków, kolorystyka i wykończenie to najwyższy, możliwy standard.
  4. Możesz aktywnie uczestniczyć w powstawaniu projektu.
  5. Otrzymujesz indywidualną, korzystną cenę i rabaty przy stałej współpracy.

Profesjonalne DTP to nie tylko dobry jakościowo papier i wyraźny druk. To przede wszystkim trafiony pomysł. Od tych pomysłów wszystko się zaczyna. Nasi klienci mają gwarancję indywidualnego i kreatywnego podejścia. To procentuje i każdego dnia jesteśmy świadkami tych efektów.

Zamówisz u nas druk ulotek, banerów, wizytówek, folderów, teczek ofertowych, plakatów, notesów i papeterii firmowej. Zaczniemy od dokładnej analizy Twojej oferty i grupy docelowej. Stworzymy podwaliny projektu i dopracujemy go wedle Twoich sugestii. Profesjonalna poligrafia w ERNES to działania skrojone na miarę Twoich potrzeb i możliwości. To serce, które wkładamy w każdą kartę papieru i każdą wydrukowaną literę. Wszystkie kreacje DTP będą dokładnie opisane i dopracowane. Nie ma znaczenia, czy prowadzisz dużą firmę, czy małe przedsiębiorstwo. Zaproponujemy rozwiązania, które będą skuteczny w tym konkretnym przypadku.

Usługi DTP obejmują:

  1. Konsultacje i doradztwo poligraficzne;
  2. Przygotowanie grafiki i treści;
  3. Dobór kolorów i fontów;
  4. Retusz i skład projektu;
  5. Druk, wykończenie oraz zabezpieczenie materiałów.

Sprawdź jak wyglądają specjalistyczne usługi DTP w ERNES i zamów materiały dla swojej firmy. Doradzimy w kwestiach projektu i wybierzemy wspólnie drogę, która poprowadzi do sukcesu. Zadzwoń lub napisz – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!