Oprogramowanie

Strona główna Usługi Oprogramowanie

Oprogramowanie

Współcześnie klient nie musi polegać tylko na gotowych produktach. Program ma odpowiadać na potrzeby firmy. Nasza oferta, to tworzenie programów na życzenie klienta, zgodnie z jego wytycznymi. Ty wymagasz – my tworzymy.

Oprogramowanie

Etap pierwszy – planowanie

Najpierw wspólnie z klientem musimy odpowiedzieć na najważniejsze pytania. Po pierwsze po co tworzymy. Wyraźne wyznaczenie celu pozwala na dokładne wytyczenie funkcjonalności planowanego programu. Po drugie jak tworzymy? Budujemy wspólnie harmonogram prac i określamy środki, jakich użyjemy do tworzenia. Po trzecie czy jesteśmy w stanie sami spełnić oczekiwania klienta. Jeśli nie – określamy dobór wykwalifikowanych partnerów.

Etap drugi – analiza

Na tym etapie odpowiadamy sobie na pytania – Kto? Co? Gdzie? Kiedy? Jak? W ten sposób określamy kto będzie używał programu? Jakie mamy wymagania od systemu – czyli co ma robić? Gdzie będzie używany system? W jakich okolicznościach, czyli kiedy? Czyli podsumowując – jak będzie używany program? Te elementy powiększone o analizę biznesową pozwolą nam przejść do trzeciego etapu.

Etap trzeci – projektowanie

Kiedy już wiemy czego oczekujemy od programu i określimy jego zastosowanie, powstaje „wewnętrzna logika systemu”. Tworzymy architekturę programu oraz jego interfejsy.

Etap czwarty – wdrożenie

Na tym etapie tworzymy projekt wdrożenia programu. Tworzymy więc kody, przeprowadzamy testy, dokonujemy instalacji systemu. Przygotowujemy plan pracy programu. Powstaje również projekt rozwoju systemu, a także plan zarządzania programem. To ostatni etap programowania. Cel mamy jeden – spełnić oczekiwania klienta.

Tagi

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!