Loga

Logo to nie tylko znak graficzny reprezentujący firmę. Logotyp to serce tej firmy, to wiarygodność, kreatywność i reputacja. W ERNES tworzymy logotypy, które odmieniają wizerunek firm.

Loga

Cel

Celem ERNES jest tworzenie logotypów, które staną się znakami rozpoznawczymi klientów. Takich, które nie tylko zapadają w pamięć, ale też przynoszą realne efekty wizerunkowe. Dobre logo kojarzy się z pozytywnymi ideami i buduje zaufanie. Intrygujący znak, stworzony z dbałością o szczegóły to profesjonalny wizerunek firmy. Tworząc logotypy, wsłuchujemy się dokładnie w potrzeby naszych klientów. W końcu chodzi o element, który stanie się podstawą ich nowego wizerunku. Logo ma wyróżniać firmę na tle konkurencji i czynić to w sposób kreatywny.

Misja

W ERNES budujemy rozpoznawalność marek. Szukamy intrygujących rozwiązań, nowoczesności i czytelności. Tworzymy znaki, z którymi klient się identyfikuje i dzięki którym rozwija swój wizerunek. Najlepsze marki świata posiadają proste, przyjazne logotypy, które przynoszą im wymierne efekty. Każdy wie, do kogo należy znak nadgryzionego jabłka czy żółte, charakterystycznie zaokrąglone M.

Co zyskujesz z idealnym logo?

  1. Uznanie w oczach klientów i profesjonalny wizerunek;
  2. Lepszą rozpoznawalność firmy;
  3. Silne narzędzie w walce z konkurencją.

Oferta

W ERNES każdy klient otrzymuje kilka propozycji logo. Tworzone loga to projekty, konsultacje i testy. W wybranej propozycji dokonujemy na życzenie zmian, ale w takiej formie, żeby zachować jak najwyższą skuteczność znaku. Zamówisz u nas doradztwo w kwestii wyboru nowego logotypu lub usługę odświeżenia już istniejącego logo. Do każdego projektu sporządzamy pełną księgę znaku, która pozwala na wykorzystanie loga w wydrukach, w publikacjach i w Internecie. Pliki z logotypem przekazujemy w różnych formatach graficznych, ułatwiając w ten sposób wykorzystanie projektu. Dostarczamy również pisemne potwierdzenie przekazania majątkowych praw autorskich. W ERNES każda kwestia związana z logo jest dopięta na ostatni guzik.

Zobacz nasze realizacje i przekonaj się, że profesjonalne logo to jakość sama w sobie.

Tagi

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!