Kupony i Karty

Strona główna Usługi Kupony i Karty

Kupony i Karty

Wszystkie materiały reklamowe, którymi dysponuje firma, świadczą o jej podejściu do klienta. Z pewnością chcesz pokazać klientom swoją solidność oraz jakość produktów i usług? W ERNES przygotujemy materiały, które Ci w tym pomogą. Zaprojektujemy i stworzymy estetyczne kupony, vouchery oraz karty stałego klienta

Kupony i Karty

Jak wygląda tworzenie kuponów rabatowych?

Przede wszystkim liczy się Twoja grupa docelowa i charakter firmy. To one są punktem wyjścia w naszych działaniach. Analiza odbiorców, oferty i misji firmy przynosi rozwiązania, których efekty zawsze są dobre. Powstają pierwsze projekty, swoiste „prototypy”, które testujemy i dopracowujemy. Możesz ocenić gotowy projekt i zasugerować ewentualne zmiany. Kupony rabatowe i karty stałego klienta zostaną wydrukowane dopiero wtedy, kiedy projekt będzie Ci odpowiadał w 100%.

Projektowanie kuponów – najważniejsze zasady

  1. Karty stałego klienta powinny wzbudzać poczucie wyjątkowości, niemalże elitarności.
  2. Każdy kupon powinien zawierać elementy identyfikacji wizualnej firmy.
  3. Karty muszą być czytelne i estetyczne.
  4. Projekt powinien być dopracowany i przemyślany, tak, żeby przez długi czas spełniał swoje zadanie.

Naszym celem jest tworzenie kart, które będą małymi dziełami sztuki. Nie podchodzimy do nich ilościowo, a jakościowo. Każda partia podlega skrupulatnej ocenie, a do klienta wysyłane są tylko te materiały, które przeszły restrykcyjną weryfikację. To gwarantuje zadowolenie i co najważniejsze oczekiwany efekt. Klienci Twojej firmy zasługują na to, by poczuć się wyjątkowo. To, co im podarujesz, automatycznie świadczy o jakości Twojej firmy i podejściu do sprzedaży i obsługi.

Wiemy, że każdy materiał promocyjny jest inwestycją w dobre imię i przyszłość firmy. W czasach, w których jakość ma zasadnicze znaczenie, nie możemy pozwolić sobie na przygotowanie rzeczy przeciętnych. Dla naszych klientów tworzymy profesjonalne kupony rabatowe, które budują lojalność i pozytywne skojarzenia.

Zaprojektowaliśmy już wiele pięknych i ponadczasowych kuponów. Sprawdź je i bądź pewien dobrego wykonania.

Tagi

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!