Copywriting

Strona główna Usługi Copywriting

Copywriting

Zacznijmy od początku. Co to jest copywriting? I kim jest copywriter? Z definicji copywriting to pisanie teksów reklamowych, lecz w dzisiejszych czasach copywriter, to także redaktor różnorodnych artykułów tematycznych na strony internetowe istniejące, jak i na te w budowie.

Copywriting

Copywriting jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na budowanie sukcesu firmy. Claude Hopkins, jeden z najlepszych copywriterów świata był w stanie samymi tylko słowami wyciągnąć firmy z bankructwa i wnieść je na szczyt w konkretnej branży.

Dziś znaczenie copywritingu rośnie. Dobrych treści potrzebują nie tylko potencjalni klienci, ale też roboty wyszukiwarek. Konkurencja rynkowa jest ogromna, a trafiony slogan reklamowy, dobra nazwa czy świetnie prowadzony blog to skuteczna metoda na pokonanie tej konkurencji. Profesjonalne teksty zarabiają i wiedzą o tym właściciele największych firm.

Dlaczego warto zainwestować w tworzenie treści?

Pracownicy firmy mogą być niekwestionowanymi specjalistami w swojej dziedzinie, ale nie zawsze mają umiejętność naturalnego tworzenia artykułów czy opisów. Jeżeli zrobią to nieudolnie, to firma tylko straci. Pisanie artykułów wymaga wiedzy marketingowej, językowej i psychologicznej. Profesjonalny copywriter wie, co napisać i jak to napisać, żeby odnieść oczekiwany efekt. Jego praca przynosi:

  1. Zainteresowanie klientów ofertą firmy;
  2. Wyższą konwersję;
  3. Ugruntowanie obrazu firmy w świadomości klientów;
  4. Możliwość rozwoju przedsiębiorstwa.

Content marketing – czym jest i dlaczego warto?

Content marketing jest jednym z „odłamów” copywritingu. Zakłada tworzenie maksymalnie dopracowanych treści, które będą stanowiły dla użytkowników wartość i które będą rozprzestrzeniały się wirusowo. W najbliższych latach marketing treści stanie się kluczowy, a zapotrzebowanie na dobre teksty ogromne. Nie warto czekać na te czasy. Można zacząć realizować postanowienia content marketingu już teraz i sprzedawać więcej. Przemyślane, wartościowe teksty na stronę internetową to medium, które będzie działać na korzyść firmy przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

Copywriterzy w ERNES przygotują dla Twojej firmy:

  1. Teksty SEO
  2. Treści ofertowe
  3. Artykuły sponsorowane
  4. Opisy produktów i usług i wiele innych.

Przekonaj się, że potrafimy czarować słowem. Wyczarujemy dla Ciebie zyski i prestiż.

Tagi

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!