Usługi

Strona główna Usługi

Usługi Ernes

Branża informatyczna nie kojarzy się już wyłącznie z profesjonalną obsługą sprzętu komputerowego. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom rynku oferujemy Państwu opracowanie jak i wykonanie dedykowanych stron internetowych, jak również szeroki zakres usług administracyjnych. Pomożemy w przygotowaniu sklepów internetowych, a także zadbamy o Państwa wizerunek w sieci.

Oprogramowanie

Specjalizujemy się w zindywidualizowanym oprogramowaniu, które dostosowujemy do oczekiwań Klienta. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły.  Poprzez planowanie, analizę i projektowanie Klient jest obecny na każdym etapie realizacji. Wdrożenie oprogramowania to nasz wspólny sukces.

Usługi administracyjne

Profesjonalna strona internetowa to nie wszystko. Aby była skuteczna musi żyć, ewoluować i przede wszystkim być aktualizowana na bieżąco. Dzięki nam mogą Państwo zająć się swoją firmą, a dodawaniem zdjęć, uzupełnianiem i redagowaniem treści, zmianą multimediów i podstron zajmiemy się z radością.

Strony internetowe

Wizerunek w sieci wizerunkowi nierówny. Strona internetowa to podstawowa wizytówka w Internecie. W efekcie współpracy z nami otrzymają Państwo przemyślaną i zindywidualizowaną szatę graficzną, a także czytelny i przejrzysty kod strony. Nasze kreatywne i elastyczne podejście do Klienta to gwarancja Państwa zadowolenia.

Landing page

Wbrew obiegowej opinii nie tak łatwo jest coś znaleźć w Internecie i nie tak łatwo być widocznym w sieci. Dzięki współczesnym narzędziom e-marketingowym Państwa firma może cieszyć się skuteczną reklamą. Oferujemy strony dedykowane (Landing page), na które za pomocą bezpośrednich powiązań ze słowami kluczowymi z wyszukiwarek trafią Państwa potencjalni klienci.

Szablony allegro

„Oczy jedzą pierwsze” powiedział podobno kiedyś Paul Newman. Atrakcyjność Państwa produktu na aukcjach internetowych to klucz do efektywnej sprzedaży. Zapewniamy Państwu idealną reklamę w postaci oryginalnego dopasowanego do produktu projektu szablonu.

Loga

Dbałość o wizerunek zaczyna się od podstaw. Od identyfikacji graficznej firmy, która odzwierciedla nie tylko misję i zakres działalności, ale przede wszystkim budzi zaufanie Klientów. Naszym celem jest tworzenie takich logotypów, które staną się Państwa znakami rozpoznawczymi, dzięki którym zyskają Państwo zarówno na wiarygodności jak i kreatywności.

Copywriting

Ładna grafika i przejrzysty układ strony nie wystarczą, aby odnieść sukces w sieci. Liczy się słowo. Ono ma moc marketingową, o czym od dawna wiedzą specjaliści branży reklamowej. Przygotujemy dla Państwa specjalistyczne teksty dedykowane Państwa ofercie, które staną się skutecznym narzędziem w rywalizacji z konkurencją. 

Wizytówki

Czasem wszystko zaczyna się od jednego małego kartonika. Krótka rozmowa, uścisk ręki, a potem no właśnie – pora na wizytówkę. Liczy się każdy detal, od kolorystyki, układu treści po wrażenia dotykowe i jakość papieru. Opracowane przez nas projekty wizytówek sprawią, że nie będą Państwo mogli oderwać od nich oczu.

Katalogi

Odpowiednia prezentacja produktu czy usługi w sieci to nie lada wyzwanie. Musi nie tylko zapewnić popularność, ale także w prosty sposób kompilować wszystkie podstawowe informacje. Takim celom służą katalogi internetowe. Oferujemy Państwu to przemyślane i zindywidualizowane narzędzie marketingowe, dzięki któremu w pełni ukażą Państwo możliwości swojej firmy.

Ulotki i Plakaty

Papier to jedna z najstarszych form reklamy. Najbardziej skuteczna i do dziś powszechna, a przede wszystkim tania. Odpowiednia identyfikacja wizualna, intrygujący slogan, a także maksimum treści w minimalnej ilości słów-szybko, konkretnie i zapamiętale. Z nami także - najprościej.

Ulotki DL

Małe formy sprawdzają się w każdych okolicznościach. Kieszonkowy rozmiar, dopasowana do Klienta szata graficzna i tekstowa, wysoka jakość druku i papieru, a przede wszystkim informacja, która przykuwa uwagę, to podstawy naszej oferty.

Kupony i Karty

Żeby odnieść sukces trzeba wyjść do Klienta. Największą popularnością i zaufaniem cieszą się te firmy, które dają coś od siebie swoim kontrahentom. Kupony rabatowe, karty stałego klienta to także świetne narzędzie marketingowe. Promocja to najbardziej skuteczna postać reklamy. Dzięki nam będzie ona nie tylko estetyczna, ale przede wszystkim adekwatna do Państwa profilu działalności.

Banery i Tablice

Najdłużej działająca formy reklamy? Oczywiście tablice i banery, które w nieskrępowany sposób sprawiają, że zawsze są Państwo zauważani. Sama konstrukcja jednak nie wystarczy. Liczy się pomysł i odpowiednia identyfikacja wizualna, dzięki której nie da się zapomnieć obrazów mijanych na ulicy lub z okna samochodu. Z nami będzie to proste!

Poligrafia i DTP

Zdarzają się w życiu takie okazje, których nie wolno zmarnować. Targi, sympozja i inne tego rodzaju eventy to doskonała szansa na zaprezentowanie swojej działalności. Przygotujemy dla Państwa każdego rodzaju materiały drukowane, wydruki offsetowe i cyfrowe, w wybranych formatach i stylach. Z pewnością będzie z czego wybierać

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!