fbpx

Projekt Graficzny Logo dla firmy z Brzegu Mega-Haft

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Jeśli znasz kogoś kto byłby zainteresowany tego typu usługom bardzo prosimy o polecenie.

Logo dla firmy z Brzegu MegaHaft

W kwietniu 2024 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą specjalizującą się w haftowaniu i nadrukach na odzieży reklamowej, MegaHaft. Kontakty z MegaHaft skupiały się na stworzeniu nowej strony internetowej. Po dokładnej analizie oraz serii rozmów zaproponowaliśmy nową wersję logo dla firmy, a także rewitalizację istniejącego znaku graficznego logo MegaHaft. Zaproponowane przez nas logo dla firmy zostało pozytywnie zaakceptowane przez firmę.

Nowe logo MegaHaft charakteryzuje się kolorystyką granatu i pomarańczy. Główny element graficzny to plastery miodu, które symbolizują działalność firmy w dziedzinie haftu.

Zaprojektowane logo dla firmy zostało już wykorzystane w projektach banerów, które będą umieszczone na terenie miasta Brzeg, informując o lokalizacji i zakresie usług oferowanych przez firmę z Brzegu.

Nowa identyfikacja wizualna, którą wyznacza projekt graficzny logo dla firmy, ustanawia nowy trend w komunikacji wizualnej firmy z Brzegu. Wszystkie materiały reklamowe będą teraz konsekwentnie związane z nowym logo dla firmy, tworząc spójny i rozpoznawalny wizerunek marki MegaHaft.

Spis treści

Szukasz efektywnej reklamy?

Rozmowa nic nie kosztuje, a jedynie może pomóc. 78% firm zyskuje więcej Klientów niż konkurencja dzięki odpowiednio zaprojektowanym materiałom reklamowym.

Logo dla firmy z Brzegu MegaHaft
Logo białe. Ernes reklama i strony internetowe
Skontaktuj się z Ernes

Nasza agencja reklamowa specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości projektów reklamowych, zoptymalizowanych stron internetowych oraz skutecznych kampanii reklamowych. Jesteśmy gotowi, aby wesprzeć Twój sukces biznesowy. Skorzystaj z naszych usług i skontaktuj się z nami już teraz, a otrzymasz bezpłatną wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Twój sukces to nasza priorytetowa misja. Czekamy na Twój kontakt!

Blog

Jak każda firma dbamy o promocje naszych Klientów. Nasz blog prezentuje ostatnie realizacje oraz projekty graficzne jak i zlecenia druku dla naszych stałych jak i nowych Klientów. Dzięki szerokim usługom jakie świadczymy (głównie projekty materiałów reklamowych) możemy Państwu zaprezentować całą gamę produktów reklamowych. Zaczynamy od małych gadżetów reklamowych kończąc na usługach pozycjonowania i projektowania stron internetowych.

Ulotka auto detailing auto spa Radom Brayan Garage
maj 20

Ulotka auto detailing auto spa Radom Brayan Garage

Projekt i druk ulotki reklamowej dla Brayan Garage Blog Ulotka auto detailing w Radomiu dla Brayan Garage Dla naszego klienta, Bryan Garage, opracowaliśmy projekt ulotki z usługą druku, której celem...
Czytaj wpis
Baner zakuwanie węży Kacwin MetaSpaw
maj 08

Baner zakuwanie węży Kacwin MetaSpaw

Projekt banera sklepu sportowego Goga Sport w Pruszkowie Blog Facebook Twitter LinkedIn WhatsApp Email Jeśli znasz kogoś kto byłby zainteresowany tego typu usługom bardzo prosimy o polecenie. Baner zakuwanie węży...
Czytaj wpis
Baner sklepu sportowego w Pruszkowie
maj 04

Baner sklepu sportowego Goga Sport Pruszków

Projekt banera sklepu sportowego Goga Sport w Pruszkowie Blog Facebook Twitter LinkedIn WhatsApp Email Jeśli znasz kogoś kto byłby zainteresowany tego typu usługom bardzo prosimy o polecenie.Promocyjno-informacyjny baner sklepu sportowego...
Czytaj wpis
Scroll to Top