Pro bono - Bezpłatna pomoc informatyczna

Strona główna Pro bono - Bezpłatna pomoc informatyczna

Pro bono - Bezpłatna pomoc informatyczna

Marginalizacja problemów zdrowotnych, brak zaplecza socjalnego, wykluczenie społeczne, to tylko niektóre z przeszkód, które z naszej rzeczywistości próbują usunąć organizacje pozarządowe i inne placówki wspierające potrzebujących. Ich silny rozwój i dynamiczne działania sprawiają, że nie możemy być wobec takich Partnerów obojętni.

Wierzymy, że bezpłatne świadczenie usług dla takiej grupy odbiorców to standard, który powinien być wymogiem dla każdego zawodu. W ten sposób staramy się wspólnymi siłami zmienić świat ich Beneficjentów.

Jeśli prowadzicie Państwo działalność wspierającą potrzebujących i możemy w tym zakresie pomóc zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna pomoc informatyczna

Ernes sp. z o.o. świadczy bezpłatną pomoc na rzecz:

 1. Fundacja Dłonie i Serca

  Fundacja Dłonie i Serca w Opolu zajmuje się pomocą osobom niepełnosprawnym, szczególnie tym dotkniętym uszkodzeniem słuchu. Do najważniejszych prowadzonych przez Fundację Dłonie i Serca działań należy między innymi prowadzenie rehabilitacji domowej dla małych dzieci z wadą słuchu. Szczególnym wsparciem otaczamy dzieci niepełnosprawne i ich rodziny w zakresie pomocy psychologicznej, terapeutycznej i prawnej. Fundacja Dłonie i Serca wspomaga także dzieci niepełnosprawne tworząc dla nich subkonta i przyjmując darowizny imienne.

  Od początku swej działalności Fundacja korzysta ze wsparcia pro bono ERNES sp. z o.o. w zakresie administracji stroną internetową, wykonania ulotek i plakatów oraz innych usług z zakresu informatyki. Przy charakteryzowaniu naszej współpracy z ERNES sp. z o.o. chcemy podkreślić duże zaangażowanie i profesjonalizm. W każdej sytuacji możemy również liczyć na fachowe konsultacje i wsparcie techniczne pracowników ERNES.

 2. Brzeskie Stowarzyszenie Chorych na SM

  Ernes wie bardzo dobrze z jakimi problemami musimy się zmierzyć każdego dnia. Prócz trosk i kłopotów związanych z niepełnosprawnością uczestników WTZ Brzeg, borykamy się z finansami i promocją naszej działalności. Nieodzowna okazała się pomoc. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu nasze Warsztaty Terapii Zajęciowej posiadają stronę internetową o pięknej szacie graficznej.

  ERNES zaproponowała nam świadczenia bezpłatne na wykonanie strony internetowej, obsługi i jej nadzoru. Usługi informatyczne, które pomogły nam zaistnieć w świecie polegały na:

  1. zaprojektowaniu pod względem wizualnym i funkcjonalnym strony internetowej,
  2. wdrożeniu autorskiego systemu zarządzania treścią ( CMS ),
  3. optymalizacji kodu źródłowego strony,
  4. wprowadzeniu unikalnych i funkcjonalnych rozwiązań informatycznych dotyczących funkcjonowania i rozwoju strony internetowej.

  Wszystko to zostało wykonane z sercem i z profesjonalizmem. Ernes, od wielu lat pomaga nam zaistnieć w sieci, wspiera nasze działania i pomaga rozwijać skrzydła. Dzięki Państwa zaangażowaniu nasza działalność i twórczość naszych podopiecznych dostaje uznanie w co raz to większym kręgu. W każdej sytuacji możemy liczyć na fachowe konsultacje i wsparcie techniczne. To właśnie dzięki wsparciu firmy ERNES możemy promować swoją prace w całym świecie, dzięki stronie internetowej stworzonej przez Państwa. To co robimy ma sens tylko w tedy kiedy widać efekt.

 3. Szkoła Podstawowa w Boleścinie

  Ernes okazało „wielkie serce” wobec Szkoły Podstawowej w Boleścinie. Placówka, nie posiadała profesjonalnej strony internetowej z braku funduszy. Posiadała Facebooka i bezpłatną stronę w formie bloga.

  Ernes zaproponowało nam zupełnie bezpłatnie wykonanie strony internetowej. Usługi informatyczne wykonane przez Ernes na rzecz Szkoły Podstawowej w Boleścinie polegały na:

  1. zaprojektowaniu pod względem wizualnym i funkcjonalnym strony internetowej szkoły,
  2. wdrożeniu autorskiego systemu zarządzania treścią ( CMS ),
  3. optymalizacji kodu źródłowego strony,
  4. wprowadzeniu unikalnych i funkcjonalnych rozwiązań informatycznych dotyczących funkcjonowania i rozwoju strony internetowej.

  Poza tym Ernes opłaciła placówce serwer i domenę.

  Jakość oraz zakres oferowanych przez Ernes usług wykraczają poza rynkowy standard, a wielkie serce i chęć pomocy innym są nie do przecenienia.

  Współpraca z Ernes jest nadal kontynuowana i przebiega bez zarzutów. Jestem gotowa rekomendować usługi Pana Tomasza i przytaczać jego obsługę klienta, jako wzór do naśladowania.

Tagi

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!