O nas - Tworzymy intuicyjne rozwiązania

Strona główna O nas - Tworzymy intuicyjne rozwiązania

O nas - Tworzymy intuicyjne rozwiązania

Tworzymy intuicyjne rozwiązania

Witamy na stronach Ernes sp. z o.o. Nasza Spółka jest efektem doświadczenia i pracy firmy Ernes Tomasz Smolarek, która pod nową formą prawną kontynuuje i rozwija skalę świadczonych usług z zakresu specjalistycznej obsługi informatycznej skierowanej zarówno do osób prywatnych, jak również firm i przedsiębiorców.

Oferujemy szeroką gamę produktów i narzędzi służących zarówno identyfikacji wizualnej,jak również wspierających kampanie reklamowe. Zapewniamy, iż z nami będą Państwo widoczni w sieci.

Dzięki nowoczesnym systemom informatycznym oraz przejrzystej grafice tworzymy serwisy internetowe dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zajmujemy się także oprogramowaniem dedykowanym wyspecjalizowanym gałęziom rynku. Przygotowane przez nas realizacje są efektem kreatywnej współpracy z Klientem i odpowiedzią na oczekiwania na sprawdzone i funkcjonalne rozwiązania techniczne.

Nie boimy się wyzwań, dlatego szanujemy Państwa potrzeby indywidualny charakter, co procentuje nie tylko zaufaniem, ale przede wszystkim zadowoleniem z wykonywanych przez nas projektów. Codziennie doskonalimy nasze usługi, aby wspólnie cieszyć się z sukcesów naszych Klientów. 

Dlaczego my ?

  1. pozytywne, otwarte oraz profesjonalne podejście do klienta
  2. wyróżnia nas estetyka i przejrzystość przekazywanej oferty
  3. brak szablonowego podejścia, każdy projekt jest inny stworzony pod wymagania klienta
  4. płacą państwo za profesjonalnie zrealizowaną usługę
  5. tworzymy intuicyjne rozwiązania
  6. jesteśmy elastyczni w stosunku do klienta
  7. do Klientów podchodzimy w sposób indywidualny
  8. służymy pomocą nawet po zrealizowaniu zlecenia

Tagi

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!